Víte, kde si vždy skvěle odpočinete?

zahradní lehátkoV klidu zahrádky, na terase, na balkóně, zkrátka na čerstvém vzduchu a jedině v pohodlném lehátku.

Už jste jistě přemýšleli, kde se pořádně natáhnout po práci na zahrádce, kde či přečíst knihu nebo si dát dvacet, ale Váš zahradní nábytek je pohodlný akorát k sezení? Nebo rádi jen tak lenošíte a opalujete se, ale na staré dece všechno tlačí a lezou po Vás brouci? Schovejte ji a dopřejte si báječný relax, který nabízí zahradní lehátko s měkkým polstrováním, na kterém si odpočinou i ti nejnáročnější.

Venkovní lehátka se hodí nejen na zahrady, terasy, balkóny, k bazénům, ale i do zimních zahrad a interiérů. Prostě tam, kde ho chcete mít a najdete pro něj místo. V příjemném zákoutí zahrady, pod přístřeškem, pod stromem, zkrátka všude, kde si klid a odpočinek skutečně vychutnáte. Stačí nastavit opěrku do správné polohy, natáhnout se a už můžete relaxovat, jak dlouho jen budete chtít.

Mnohá lehátka jsou opatřená kolečky pro snadnější přemisťování a Vy se tak potěšíte pohledy na všechna zákoutí zahrady v různých ročních dobách a tedy stále se měnící. Snadno přenesete i kovová lehátka s textilií, na která nepotřebujete ani podsedák. Ten si naopak pořiďte na lehátka z přírodního dřeva a čím vyšší, tím lépe na něm ulevíte unaveným svalům.

K většímu pohodlí slouží kromě polstrování i podušky, polštářky a deky, které Vaši zahrádku také oživý. Na odložení skleničky, knihy, brýlí, pletení, rádia a dalších věcí je nejvhodnější menší stolek, se kterým budete mít vše po ruce. Pak už Vás ze zaslouženého odpočinku a sladkého nic nedělání nebude nic rušit, snad jen mobil. Ten se dá jednoduše vypnout a relaxovat pak bude nejen tělo, ale načerpáte i nové psychické síly.