Výměna odkazů/článků

Máte vlastní web věnující se tématu dům a zahrada? Zaujal Vás náš magazín Pěkná zahrádka a rádi byste s námi spolupracovali na vzájemném zviditelnění webových stránek? Ozvěte se nám!

 

Jak může naše spolupráce vypadat?

  1. Pokud spravujete aktivní webové stránky věnující se tématu dům, zahrada a bydlení, nabídněte nám možnost vzájemné výměny odkazů. Vyberte si v našem magazínu článek a navrhněte nám, na kterou Vaši webovou stránku z něho bude směrován odkaz. To samé uděláme i my na Vašem webu. Podmínkou je zde tématická příbuznost našich webů a omezený počet odkazů (standardně 1-2 prokliky). Tato spolupráce je zdarma.
  2. Mnohem efektivnější je vzájemná výměna článků. Napište pro náš magazín článek na téma dům, zahrada a bydlení s proklikem na Váš web. Na oplátku budeme požadovat zveřejnění našeho článku s odkazem do e-shopu Kokiskashop.cz. Tato forma spolupráce je rovněž zdarma.
  3. V neposlední řadě si u nás rovněž můžete objednat zveřejnění článku s odkazy na Váš web – bez vzájemné výměny. Podrobnosti a podmínky této spolupráce Vám rádi sdělíme e-mailem.

 

 

Zajímavé odkazy

Pěstujme.cz – zahradní tipy a návody

Tipy na kvalitní vybavení pro dům, dílnu a zahradu z tuzemských internetových obchodů za nejlepší ceny v internetovém magazínu o bydlení HouseMAG.cz.

Základní organizace Českého zahrádkářského svazu MIKULKA Plzeň.