Jak vybrat správný párty stan?

zahradní party stanJaro přišlo letos hodně brzy a sluníčko je už v tuto dobu velice silné. Proto je dobré se před ním chránit už nyní. Ať už se na zahrádce chystáte pořádat párty, rauty, grilovat nebo si jen užívat volna s vnoučátky, před sluníčkem vás spolehlivě ochrání párty stan. V nabídce dnes jsou stany různých velikostí, barev a kvality provedení.

Rozhodujeme-li se jaký stan vybrat, nejdůležitější, kromě ceny, je počet osob, kterým bude sloužit. Např. stan 3x6m dobře poslouží pro 8-16 osob. Budete-li ale chtít pod stan umístit nejen stůl a židle či křesílka, ale i např. bar, servírovací stolek, lednici apod., je třeba počítat s místem navíc. Důležité je také jak často budete párty stan skládat. K tomuto účelu jsou vhodné stany nůžkové, které jsou lehké, stabilní a hlavně se snadno skládají.

Při výběru párty stanu je dobré přemýšlet i o jeho fukci. Má sloužit jen jako ochrana před sluncem nebo i deštěm? A co vítr? Podle povětrnostních podmínek zvolíme kvalitu materiálu ze kterého je stan vyroben. Přemýšlíte o větším stanu? Je dobré myslet i na jeho uskladnění na zimu!

K párty stanům je pak možné dokoupit další příslušenství. Jde zejména o bočnice, moskytiéry, konstrukční díly a náhradní střechy. Dobré je myslet i na osvětlení stanu. V nabídce jsou LED světla různých tvarů a velikostí, která umožní pokračovat v zábavě pod vaším párty stanem klidně až do rána.

3 komentáře

Zanechte odpověď