Rozšiřitelné systémy vánočního osvětlení DiLED

V listopadu nastává nejvyšší čas nejen pro nákup vánočních dárků, ale také pro kontrolu a rozmístění vánočního osvětlení. Přejete si letos, aby u vás zářil nejen vánoční stromeček, ale také terasa, balkón, nebo celý dům? V tom případě potřebujete spolehlivé, bezpečné a energeticky nenáročné venkovní vánoční osvětlení z naší nabídky.

Nekonečné možnosti s osvětlením DiLED

Doporučujeme zvláště vzájemně propojitelný a rozšiřitelný systém vánočního osvětlení DiLED v podobě světelných řetězů, závěsů a sítí pro výzdobu celého domu nebo zahrady. Systém DiLED je velice flexibilní a zároveň úsporný – dokáže svítit přibližně 50 000 hodin. Oblíbená je třeba světelná síť, která je vhodná jak pro venkovní, tak i pro vnitřní použití. Na jeden napájecí adaptér zde můžete napojit až 2 000 diod v rámci DiLED systému.

DiLED světelná síť

Systém vánočního osvětlení DiLED je naprosto jedinečný díky nepřeberným možnostem napojení a rozšíření jednotlivých řetězů. Vyberte si z bohaté nabídky a řetězy na sebe vzájemně napojujte podle své fantazie. Díky ovladači přidejte také světelné funkce. Systém DiLED se svou kvalitou blíží kvalitě profesionálního osvětlení, které znáte z nádherně nasvícených měst, obchodních center a vánočních trhů.

DiLED světelný déšť

Nakupujte bezpečné venkovní vánoční osvětlení

Venkovní vánoční osvětlení nakupujte zásadně jen u prověřených prodejců, protože se u levných a méně kvalitních modelů vánočního LED osvětlení může svítivost po roce používání snížit až o čtyřicet procent. Navíc s ním hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem i riziko požáru. Pokud chcete prožít klidné vánoční svátky, vybavte se včas bezpečným venkovním vánočním osvětlením a sviťte celé Vánoce jako profesionálové!

DiLED světelný závěs

Celou kategorii rozšiřitelného a vzájemně propojitelného vánočního osvětlení naleznete zde.