Kam se zahradním nářadím?

zahradní domek na nářadíVětšina zahrádkářů se potýká se stále stejným problémem – kam uložit všechno nářadí, aby bylo pěkně pohromadě a vždy po ruce. A nejen to, k zahradničení potřebujeme i sekačku na trávu, postřikovač na stromy, kolečko na přepravu shrabaného listí, hadice na vodu, přepravky na uskladnění ovoce, a tak podobně.

Jestliže nemáme kůlnu, nemusíme si ještě zoufat. Tento nedostatek lze vyřešit celkem snadno, pořízením zahradního domku, který nám poskytne dostatek místa pro vše potřebné a ochrání nářadí před nepřízní počasí. Takovýto uzavíratelný přístřešek má i víceúčelové využití. Nemusí sloužit jen pro uskladnění výše zmíněného nářadí, ale můžeme v něm uchovat i sportovní potřeby jako jsou lyže či sáňky, gril, zahradní nábytek, dřevo na zimu nebo mohou být vítaným útočištěm pro domácí kutily.

S těmito zahradními domky s posuvnými dveřmi lze dosáhnout maximálního využití prostoru, kovová konstrukce se vyznačuje moderním designem,  nízkou hmotností, vysokou stabilitou, jednoduchou montáží a snadnou údržbou. Umístění domku nevyžaduje stavební základ, stačí jej postavit na rovnou plochu, např. dlažbu ale zesílený spodní lem umožňuje také instalaci dřevěné podlahy.

Tyto domky nezabírají mnoho místa, lze je umístit bez větších problému v podstatě kamkoliv a vše, co k práci na zahradě a okolo domu potřebujeme, máme hezky všechno při ruce.

Zanechte odpověď